HOME MANUAL REJESTRACJA FAQ KONTAKT FORUM

Zarządzanie linkami - Funkcje

Start Charakterystyka systemu Zarzadzanie stronami Zarzadzanie linkami Czarna lista Program Partnerski Troche o banowaniu i spamie Konta Premium Dodatki

1. Główne okno
2. Dodawanie anchorow
3. Usuwanie linków.

1. Panel linku

1A - Status linku.
1B - Priorytet linku. W przypadku jednego linku priorytet nie ma tak wielkiego znaczenia. Natomiast, jeśli mamy 2 lub więcej linków losowany najpierw będzie link z najwyższym priorytetem, a dopiero następne.
Pamietaj!! Priorytet 0 oznacza STOP dla losowania linków. Więc jeśli chcesz zastopować losowanie linków ustaw priorytet na 0.
1C - Dzienna dawka linków.
1D - Maksymalna Ilość linków. Jest to maksymalna Ilość linków w systemie. Jeśli wyjeżdżasz gdzieś na długie wakacje, lub po prostu nie chcesz codziennie sprawdzać Ilość linków i zatrzymywać losowania, po prostu ustawiasz limit i problem z głowy. Jeśli Ilość linków dojdzie ustawionego limitu, linki nie będą już generowane.
1E - Generowanie linków. W systemie dajemy użytkownikom dwa rodzaje generacji linków. Pierwszy z nich to linki gwarantowane + losowe. Oznacza to ze nasz bot losuje 1 link w domenie xyz oraz od 1 do 10 linków w tej samej domenie. Czyli dostajesz tak naprawdę 11 linków w cenie jednego!! Natomiast linki gwarantowane to tylko jeden link w domenie xyz, bez bonusów. Te ustawienie jest zalecane dla użytkowników, którzy linkują młode witryny.
Pamietaj!! Zmiany w generowaniu linków możesz przeprowadzić raz na 2 tygodnie.
1F - Styl linku. Jak sama nazwa wskazuje jest to styl wyświetlania linków. Mamy 3 możliwości. Pierwsza to normal. Link bez żadnych bajerów. Druga możliwość to wybór linku pogrubionego (bold). Trzecia możliwość to link z podkreśleniem (underline). Linki bold i underline nie kosztują tyle samo, co normal. Są o 20% droższe!!
Pamietaj!! Zmiany w stylu linków możesz przeprowadzić tylko raz na 2 tygodnie! Jeśli masz przykładowo 100 linków normal, za które zapłaciłeś 1000 punktów i zmieniłeś styl linków na bold/underline wówczas linki normal zostaną zastąpione na bold/underline, a cena linków zostanie zwiększoną o 20%. Czyli w tym przypadku nie zapłacisz 1000 punktów za 100 linków, lecz 1200 pkt.
1G- Kategoria linku.
1H - Data dodania linku do systemu.
1I - Wersja językowa linku (na jakich stronach ma się pojawiać link - polskich czy obcojęzycznych)
1J - suma linków.
1K - koszt linków jest to suma kosztów wszystkich linków.

2. Dodawanie anchorow
W tym panelu możesz zmienić anchor, title, opis linku oraz losowe opisy do linku. Aby zapamiętać zmiany przeprowadzone w tym panelu musisz kliknąć w link "Zmień anchors". Więcej informacji tutaj.
Pamiętaj!! Zmiany przeprowadzone w panelu linków musza być zapisane. Aby to zrobić musisz kliknąć w link "Zapisz zmiany".

Copyright © 2006-2007 LinkMe.pl
Wszelkie prawa zastrzezone.