HOME MANUAL REJESTRACJA FAQ KONTAKT FORUM

Zarządzanie linkami - zgloszenia

Start Charakterystyka systemu Zarzadzanie stronami Zarzadzanie linkami Czarna lista Program Partnerski Troche o banowaniu i spamie Konta Premium Dodatki

Naszym użytkownikom daliśmy możliwość zobaczenia stron, na których znajdują się linki oraz raportowania stron, które przykładowo nie wyświetlają linków, maja ukryte lub słabo widoczne linki lub po prostu są niedostępne.

Aby zobaczyć gdzie są wyświetlane Twoje linki wystarczy ze wejdziesz do zakładki "Zarządzanie linkami", wybierzesz swój link i klikniesz w "szczegóły". Powinno pojawić się okno zgłoszeń z linkami do stron/podstron, które wyświetlają Twoje linki. 1. Adres strony, która wyświetla Twój link
2. Rodzaj strony. Literka P to podstrona, literka G to strona główna.
3. Koszt linku na tej stronie/podstronie
4. Rubryka służąca do dodawania strony do Czarnej listy (więcej o czarnej liście tutaj)
5. Rubryka zgłoszeń

Przy każdym linku dodaliśmy ikonki pokazujące gdzie są umieszczone linki.
- linki są umieszczone na samym dole strony.
- linki są umieszczone na środku strony
- linki są umieszczone na samej górze strony

Jeśli zauważyłeś, ze na danej stronie nie ma linku lub link jest ukryty zgłoś ja, a my ja sprawdzimy. Aby to zrobić kliknij na ikonkę . Pod lista linków powinno się pojawić pole z formularzem do wypełnienia.

Jeżeli nie wiesz czy możesz zgłosić danš lokalizację zapoznaj się z poniższymi zasadami w których opisaliœmy w jakich przypadkach rozpatrujemy zgłoszenia:


Wypełnij wszystkie pola i wyślij zgłoszenie do nas a my go rozpatrzymy.
Pamietaj!! Jeśli zgłoszenie zostanie przyjęte, link znajdujący się na zgłoszonej stronie zostanie usunięty a punkty ZWRÓCONE!

Copyright © 2006-2007 LinkMe.pl
Wszelkie prawa zastrzezone.