HOME MANUAL REJESTRACJA FAQ KONTAKT FORUM

Zarządzanie stronami - FAQ

Start Charakterystyka systemu Zarzadzanie stronami Zarzadzanie linkami Czarna lista Program Partnerski Troche o banowaniu i spamie Konta Premium Dodatki

Dlaczego mimo, że mam 3000 podstron w google, w linkme mam ciągle 10?

Z dwóch powodów. 1) Ilość podstron ściągamy systematycznie. Nie ściągamy wszystkich stron za jednym razem. 2) Ściągamy tylko i wyłącznie podstrony, które są odwiedzane przez googlebota oraz Użytkowników. 3) Nie polegamy tylko i wyłącznie na Google.

Nie sprawdzamy indeksacji wszystkich podstron dla każdej domeny. Wybieramy losowo kilkadziesiąt podstron, które stają się gwarantowanymi i je sprawdzamy w google. System tylko kilka rzeczy bierze z google, bo przecież pozycjonujecie głównie w nim, więc musimy właśnie z niego coś pobierać, ale nie całe SITE:domena. Google indeksuje największe śmieci, puste podstrony, a za te nie chcemy punktować. W momencie zatwierdzenia strony masz 0 podstron. Liczba ta rośnie podczas kolejnych wizyt naszego spidera - za co otrzymujesz dodatkowe punkty.

Czy w momencie zatwierdzenia przez administratorów mojej strony dostaję ostateczną ilość punktów?

Nie, sprawdzamy Twoją stronę okresowo, ściągamy podstrony, sprawdzamy PR. Jeśli Twoja strona zyskuje na wartości (np. powstają nowe podstrony) to ilość punktów będzie systematycznie rosnąć. A więc dostajesz punkty wraz z rozwojem serwisu.

Co ile dni ściągane są podstrony?

Różnie. Czasami codziennie, czasami raz na tydzień.

Co się stanie jeśli spadnie mi PR strony?

System odejmie Ci odpowiednią ilość punktów. Jeśli będziesz na minusie to system będzie kasować linki, aż do chwili, gdy wyjdziesz na zero.

Jeśli wzrośnie mi PR lub ilość podstron to czy system sam przeliczy punkty?

Oczywiście, im mocniejsza będzie Twoja strona tym więcej punktów za nią dostaniesz. Punkty są przydzielane nie tylko w momencie zatwierdzania strony, ale również w trakcie uczestnictwa w LinkMe.

Czy do links out wliczane są także linki systemu?

Tak, do Linków wychodzących wliczamy także nasze linki. Link to link. Oceniamy faktyczną moc jaką możesz przekazać innej stronie i na tej podstawie dokonujemy wyceny, więc tych linków nie możemy pomijać w obliczeniach.

Widzę w panelu 14 links out, jednak 5 z nich pochodzi z systemu LinkMe, czy odejmujecie za nie punkty?

Tak, ale trochę mniej niż za inne linki. Dlaczego? Ponieważ chcemy obiektywnie wyliczyć wartość Twojej strony, a więc potrzebujemy dokładnych danych. Jeśli OBCY link ma rel="nofollow" to zliczamy go, jednak nie odejmujemy punktów. Pamiętajcie, nie ma się co bać o odejmowanie punktów, gdy macie np. 25 linków out - są to groszowe sprawy. Więcej odejmujemy userowi, który ma na stronie np. 100 links out. Jeśli nasz linki będą miały rel=nofollow to banujemy taką stronę bez możliwości powrotu do systemu.

Mam ustawione na stronie wyświetlanie 10 boksów. Czy mogę bezboleśnie ustawić wyświetlanie na 10 linków?

Nie tak do końca bezboleśnie. Trzeba pamiętać, że za Boksy dostajesz więcej punktów, więc jeśli zmieniasz boksy na linki to pula punktów zostanie zmniejszona.

Czy miejsce umieszczenia jest ważne?

Tak, im wyżej znajduje się kod systemu tym więcej punktów otrzymasz.

Mam ustawione, aby wyświetlało mi 10 linków, a wyświetla tylko 3. Czemu?

Spokojnie :) Wszystko w swoim czasie. Te brakujące linki zostaną degenerowane później.

Zauważyłem, że na mojej stronie, niektóre linki nie mają anchora. Co się stało?

Nic się nie stało. Widocznie właśnie w tym momencie są generowane linki na Twojej stronie.

Co to takiego links in ? I kiedy je aktualizujecie?

Więcej informacji tutaj.

Mam mały problem. Wyskakuje mi taki błąd:

Fatal error: Cannot redeclare linkmegetdata() (previously declared in /home/konto /mojastrona.com/e8****a.php 96) in /home/konto /mojastrona.com/e8****a.php on line 179. Prawdopodobnie wrzuciłeś kod systemu do pętli lub go wkleiłeś na stronie więcej niż raz. Usuń powtarzający się kod ze strony i po problemie :)

Wyskakuje mi taki błąd:

Notice: Undefined index: ed***04d2 in /home/konto /mojastrona.com/*******8be6a.php on line 9 . Co oznacza ten błąd i jak to naprawić. To nie błąd. Tak masz po prostu skonfigurowane php na serwerze.. Możesz to skasować dając do naszego kodu: error_reporting(E_ERROR | E_WARNING | E_PARSE); Na przykład: ‹?php
error_reporting(E_ERROR | E_WARNING | E_PARSE);
include("********.php");
echo @LinkMeShowLinks("h", "", " - ", "‹div style=\"text-align:center;margin:auto;\"›", "‹/div›")
?›

Otóż dzisiaj zatwierdzono moją stronę i... Tak wolno się ładuje, że szok...Odechciewa się siędzenia na stronie...czy jest możliwość przyspieszenia tego?

To nie mogło być przez nasz kod. Linkme działa poprawnie na wielu tysiącach domen i nie zwalnia niczego. To bardzo optymalnie napisany kod.

Popołudniu miałem ok. 150 pkt. Teraz mam równe 0. Mój link w tym czasie nie został dodany na żadnej innej stronie. Dodatkowo wzrosły mi zaindeksowane strony. Coś się stało czy po prostu coś się dzieje o czym ja nie wiem?

Nie zniknęły bez powodu. Po prostu przekroczyłeś kolejny próg, jeśli chodzi o podstrony i spadł współczynnik, ale nadal będziemy zbierać podstrony i pomimo mniejszego współczynnika nadal będziesz dostawać punkty. Ta opcja ma bronić małe i dobre serwisy przed wielkimi qlwebami z całą masą pustych kategorii.

Szanowny Panie Adminie, kiedy nastąpi to cholerne przeliczenie punktów?

Przeliczanie jest codziennie.

Copyright © 2006-2007 LinkMe.pl
Wszelkie prawa zastrzezone.